web
stats

Arama Motorlarına Kayıt

Firmamız sadece web sitesi yaptırmanın yeterli olmadığı kanısındadır. Ürününüz, hizmetiniz ne kadar kaliteli ve güvenli olursa olsun onu alıcısıyla buluşturamazsanız satışlarınızı gerçekleştiremezsiniz. Biz web sitenize müşterilerin ziyaretini garanti ediyoruz. Bu suretle ürünleriniz, hizmetlerinizi yurtiçi ve yurtdışında satabilmeniz için size büyük bir İmkan sunuyoruz.

Bunu Nasıl mı Yapıyoruz?
Web sitenizi arama motorları dediğimiz internetin rehberlerine kaydediyoruz ve insanlar arama yaparken web sitenizin ön sıralarda çıkmasını sağlayarak ziyaretçilerin sitenize çok kolay şekilde ulaşmasını sağlıyoruz. Sitenize yerleştirdiğimiz PRO Trafik sayesinde sitenize kaç kişi girmiş, hangi kelimelerle aratarak sizi bulmuş, hangi sayfalara daha çok ilgi gösterilmiş istatistik olarak görme fırsatı veriyoruz. Bir çok insanın siteniz hakkında ilk referansı arama motorları olacaktır. Akıllarından geçen arama kriterini arama kutusuna yazıp çıkan sonuçları beklerler. Bu sizin ilk görüntüyü oluşturmanız için en önemli şansınızdır.

Kaç Arama Motoruna Kayıt Yapılmaktadır?

Şu an tam olarak 987.893 arama motoruna kayıt yapılmaktadır.

Kayıt Yapılan Arama Motorlarına Google, Yandex, Yahoo vs. Dahil midir?

Evet, Google, Yandex, Yahoo, Bing, Altavista, AOL, Search, WhatUseek gibi popüler arama motorlarına da kayıt yapılmaktadır.

Web Sitemi Arama Motorlarına Kaydettirdim Ama Yandex'de Arama Yaptığım Zaman Sitemi Göremiyorum, Neden?

Bazı arama motorları sitenizi içerik bakımından uygun görmeyebilirler ya da geçici bir süre kayıt kabul etmezler, böyle bir durumda siteniz bazı arama motorlarına kayıt edilememektedir. Fakat kayıtlarımız %97 oranında başarılı olmaktadır.

Sitemi Arama Motorlarına Kaydettirdikten Sonra Rapor Alacak mıyım?

Evet, kayıt işleminin ardından ayrıntılı rapor email adresinize gönderilecektir.

987.893 Arama Motoruna Kayıt Ücreti 90 TL + KDV

Arama motorları kayıt başvurusu için lütfen bizimle iletişime geçin.