web
stats

Logo Tasarım

Firmanızın logosu, firmanızın kimliğini göstermenin en kısa yollarından biridir. Logo firmanızın bilinirliğini ve hatırlanabilirliğinizi önemli ölçüde arttırmak, müşterileriniz ile aranızdaki bağı güçlendirmek ve firma kimliğini tam anlamıyla ortaya koyabilmek için olmazsa olmaz değerlerden biridir.

Örneğin; Apple şirketinden bahsedildiğinde, yarısı ısırılmış bir elmayı gözümüzün önünde canlandırırız. Ferrari denince aklımıza şaha kalkmış bir at figürü gelir. Bu listeyi biraz düşünürseniz uzatmak mümkün. Bir logo tasarımı basit fakat özel ve birkaç sefer gören birinin aklına kazınacak türde olmalıdır. Bir logo, hem kartvizite basılacak kadar küçültüldüğünde, hem de bir bina ya da çatısı üzerine konulacak reklam panosunda duracak kadar büyütüldüğünde güzel görünecek nitelikte olmalıdır.

Profesyonel olarak tasarımı yapılmış bir logo, sektörde yer alan diğer rakip firmalar aranızdaki kalite farkını ortaya çıkarır ve müşterilerinizin sizi seçmesini sağlar.

Bu noktada sizlerle yapacağımız karşılıklı görüşmeler doğrultusunda firmanızın geçmişini, kimliğini ve müşteri anlayışınızı yansıtan logo tasarımı işlemine başlanır.

LOGO TASARIM REFERANSLARIMIZ

[ivan_projects ivan_posts_per_page=”6″ ivan_category=”logo-tasarim” ivan_img_size=”ivan_project_crop” ivan_columns=”3″ ivan_type=”mansory” ivan_enable_cover=”no” ico_family=”fa fa-” ivan_open=”lightbox” c_id=”.vc_1425032798697″]