web-tasarim

Hedefiniz ürünleriniz tanıtmak pazarlamak, marka bilinirliği yaratmak, yeni müşteriler satış ve dağıtım kanalları edinmek veya içerikçe zengin portallar yaratmaksa; doğru, etkili, sonuç odaklı internet stratejilerimizle işinizi kolaylaştıran, geliştiren hizmetlerle kurumunuzu destekleyebilecek en doğru adresteniz. Web Tasarım Uzmanlarımız firmanızın kurumsal kimliğine uygun web siteleri geliştirmektedir.

özgün projeler

Firmamızda özgün proje yaklaşımımızla, alanında profesyonel ekibimizle, diğer tüm müşterilerimiz için olduğu gibi kurumunuzun internet stratejisini oluşturabilir ve yönetebiliriz. Internet sitenizin firmanızın kurumsal hedeflerini destekler nitelikte ve 7/24 kesintisiz çalışması gerektiğine inanmaktayız. Başarılı bir internet stratejisi ve profesyonel bir tasarım, ürün veya hizmetlerinizi internet ortamındaki ziyaretçilerinize iletmek istediğiniz mesajın etkinliği açısından çok önemlidir. Doğru internet stratejisine, kurum kimliğine uygun bir tasarıma sahip olmayan web siteleriyse kurumların pazarlama hedeflerini destekleyemez inancındayız. Web Sitesi sadece prestij ürünü değil firmanızın önemli bir yatırımıdır. Gelişen teknolojiyle birlikte firmalar pazarlama bütçelerinin önemli bir bölümünü internete ayırmaya başlamıştır. Çünkü internet sonuçları ölçümlenen, takip edilebilen ve her aşamasında kontrol edilebilen, uygun maliyetle optimum çözümler sunmaktadır. Sadece prestij amaçlı bir web sitesi hazırlandığında firmanıza müşteri kazandırması da çok küçük bir ihtimaldir. Zira ancak kartvizit verdiğiniz yani sizi zaten tanıyan kişiler veya e-posta gönderdiğiniz yani sizin iletişime geçtiğiniz kişiler web sitenizi ziyaret edebilir.

artan müşteri potansiyeli

Kaliteli bir sunum karşılığında kaliteli bir müşteri potansiyeli oluşturabilirsiniz. Fakat bu sunumu izleyen kişi sayısı yani sitenizi ziyaret eden kişi sayısı da çok önemlidir. PROTEK Teknoloji web sitenizin hiç tanımadığınız potansiyel müşteriler tarafından ziyaret edilmesini, hem yurt içinden hem yurt dışından hiç hesapta olmayan müşteriler kazanmanızı sağlar. Nasıl mı? Web sitenizi hazırlarken arama motorlarında listelenmesi için uygun bir yapıda geliştiriyoruz ve arama motorlarına kaydediyoruz. Potansiyel müşterilerinizin arama motorlarında hangi kelimelerle size ulaşabileceklerinin tespiti konusunda da firmanıza danışmanlık yapıyoruz. Bu şekilde sitenizin daha çok ziyaret edilmesini sağlıyoruz.

etkin reklam

İnternet her boyuttaki her sektördeki firmalar için en etkin reklam platformudur. Sizin belirleyeceğiniz bir bütçe ve yine sizin belirleyeceğiniz ziyaretçi başına maliyetle reklam yaparak sitenize daha fazla ziyaretçi ve potansiyel müşteri çekebiliriz. Potansiyel müşterilerinizin, internette ürünler ya da hizmetler hakkında arama yaparken rakiplerinizin değil öncelikle sizin ürünlerinize ya da hizmetlerinize ulaşmalarını sağlayabiliriz. Bu konudaki tüm deneyimlerimizi sizinle paylaşıyoruz..
Web Tasarım detayları için lütfen bizimle iletişime geçin.

size nasıl yardımcı olabiliriz?

Hayal ettiğiniz projeyi kodlamak için bizimle iletişime geçin.

global projelerimizi incelediniz mi?

css.php